WYDARZENIA
  JASEŁKA: "CUD NOWEGO NARODZENIA"
  "CHCĘ BYĆ JAK ON"


  19 i 21 GRUDNIA zespół śpiewał kolędy podczas jasełek, które przygotowali uczniowie Gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego.
  Śpiewały: Paulia Grudzińska, Justyna Drewicz, Olga Kowalczyk, Karolina Radomska, Beata Lichocka, Emilia Piekarska, Milena Pawelec
  Natomiast Wiktoria Kuraska, Angelika Kubiak, Julia Janaszek i Natalia Krześniak uczestniczyły w Jasełkach jako aktorki

  Oto fragment Jasełek.
  Nie ma początku i końca, ponieważ mały limit czasowy na YouTube. Na początku Zespół śpiewał utwory: "Gdy się Chrystus rodzi", a na zakończenie: "Bóg się rodzi"
  SPOTKANIE OPŁATKOWE NAUCZYCIELI

  21 grudnia na zaproszenie Pani Dyrektor Małgorzaty Bielińskiej byłyśmy obecni na spotkaniu opłatkowym NAUCZYCIELI naszego Gimnazjum i LO. Podczas spotkania śpiewałyśmy kolądy przy akopaniamencie gitarzysów, którzy od września pozyskują sztukę gry na gitarze i dziś mieli okazję pierwszy raz publicznie zaprezentować swoje umiejętności.

  opłatek 2012

  IV MAZOWIECKI FESTIWAL PIEŚNI SAKRALNEJ i PATRIOTYCZNEJ

  "Venite Adoremus"

  festiwal

  W LISTOPADZIE nasz zespół śpiewał podczas kolejnego Festiwalu Piosenki Sakralnej i Patriotycznej. Tym razem przesłuchanie miało miejsce w Ośrodku Kultury w Kinie "Uciecha". Wykonaliśmy DWA utwory: MURY oraz UWIELBIAM IMIĘ TWOJE, PANIE.
  Karolina Radomska, Paulina Grudzińska i Justyna Drewicz wykonały utwory solo.

  13 LISTOPADA o godz. 1600 odczytano protokół JURY, według którego nasz zespół zdobył IIi miejsce w kategorii zespołów młodzieżowych a Paulina Grudzińska II nagrodę w kategorii solistów.

  MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK


  Przesłuchania regionalne

  7 grudnia uczestniczyłyśmy w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika.
  Zespół wykonał trzy utwory: GDY SIĘ CHRYSTUS RODZI, PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM oraz JAKAŚ ŚWIATŁOŚĆ NAD BETLEJEM
  Pierwszy raz śpiewałyśmy na dwa głosy.


  VIII GMINNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ W BANIOSZE

  5 listopada 2012 zespół wziął udział w VIII Gminnym Festiwalu Piosenki Patriotycznej w Zespole Szkół w Baniosze. Festiwal ma już swoją wierną publiczność oraz wytrwałych młodych artystów próbujących sił na scenie. Po raz pierwszy impreza odbyła się siedem lat temu i miała jedynie zasięg szkolny. Kolejna edycja objęła już wszystkie szkoły w gminie.
  Nasz zespół zaprezentował na utwór: "Deszcz jesienny deszcz" na dwa głosy, i zajął I miejsce w kategorii zespły

odsylacz© ZERO